Stanowisko VR

stanowisko vr na imprezy


Stanowisko VR na imprezy, eventy, konferencje i targi

Stanowisko VR na imprezy jako symulator gaszenia pożarów przedstawia płonące przedmioty znajdujące się w różnych miejscach. Wszystko odbywa się w wirtualnym świecie, dlatego jest całkowicie bezpieczne. Symulator pożaru VR wynajem ma za zadanie przełamać lęk i panikę, jaką wywołuje widok ognia. Dla niektórych uczestników będzie to pierwsze zetknięcie się z taką sytuacją. Symulator wirtualnej rzeczywistości bhp w połączeniu z goglami VR potęguje wrażenie realnego zagrożenia. Bardzo ważne jest, aby w czasie pożaru być opanowanym. Prawidłowe postępowanie przyczynia się do zminimalizowania strat materialnych, a także do uratowania zdrowia i życia innych osób. Dlatego symulator strażaka proponujemy na wynajem na imprezy związane z bezpieczeństwem, eventy BHP, szkolenia BHP oraz wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania i targi.

Drugą atrakcją, jaką polecamy na imprezy jest symulator przejścia przez ulicę z użyciem gogli VR Oculus Rift. Zadanie to jest nie lada wyzwaniem, ponieważ pędzące samochody nie zauważają nas. To my jako przechodnie musimy uważać na pojazdy i zachować należytą ostrożność. W grze przechodzimy w niedozwolonym miejscu przez ruchliwą ulicę, obwodnicę lub autostradę. Symulator przejścia przez ulicę VR ma uświadomić, jakie zagrożenia czekają na pieszych w takich sytuacjach. Przechodnie w starciu z pojazdem nie mają prawie żadnych szans, a osoby podróżujące samochodem zazwyczaj wychodzą z wypadku bez szwanku.

Symulator strażaka i pożaru VR wynajem

Symulator wirtualnej rzeczywistości BHP jakim jest symulator gaszenia pożarów VR i symulator przejścia przez ruchliwą ulicę to tylko jedna z atrakcji, jaką oferujemy na imprezy promujące bezpieczeństwo. Oprócz nich posiadamy symulator dachowania i zderzenia, symulator jazdy miejskiej, czy symulator bezpiecznej jazdy VR i na rowerze VR. Dodatkowo każdy event dopełni trenażer, alkogogle, symulator wymiany koła i pokaz wybuchu poduszki powietrznej.

Stanowisko vr wynajem

stanowisko wirtualnej rzeczywistosci