Symulator jazdy po mieście

Symulator jazdy po mieście (2)


Symulator jazdy po mieście
wynajem na imprezy / festyny / pikniki 

Symulator jazdy po mieście to edukacyjny symulator samochodowy, który ma za zadanie przygotowywać do uczestnictwa w prawdziwym ruchu drogowym. Kładziemy nacisk na przestrzeganie przepisów, stosowanie się do znaków drogowych i regulaminową jazdę. Symulator bezpiecznej jazdy wynajem nie zezwala na wyścigi po ulicach czy na kaskaderskie popisy. W oddanym do naszej dyspozycji mieście trafiamy zarówno na małe i duże skrzyżowania równorzędne. Oprócz nich zdarzają się też takie, w których przecinają się ulice wielopasmowe, a przejazdem zarządza sygnalizacja świetlna. Ponadto aglomeracja obfituje także w elementy pokroju rond, autostrad i obwodnic oraz inne pojazdy, w tym tramwaje.

Edukacyjny symulator samochodowy

Rzecz jasna, nauka jazdy nie może odbywać się bez obecności gęstego ruchu ulicznego, a także pieszych, którzy w każdej chwili mogą wtargnąć na jezdnię. Symulator bezpiecznej jazdy na wynajem jest pełen wyzwań. Podczas aktywnego uczestnictwa w ruchu drogowym musimy przygotować się na zmienne warunki pogodowe, a także losowe sytuacje, jak roboty drogowe czy wypadek. Nasz symulator do nauki jazdy wynajem przygotuje każdego do spotkania z gąszczem znaków i przepisów, które widoczne są na ulicach. W atrakcji zastosowano realistyczny model zachowania się samochodu. Dotyczy to zarówno jazdy, jak i kolizji, gdyż w grze nie brakuje systemu uszkodzeń pojazdów. Zabawa polega na przejechaniu (ok. 3 km) zatłoczonego, miejskiego odcinka drogi bez punktów karnych.

W programie możemy nałożyć logo lub logotyp Państwa firmy. Symulator jazdy miejskiej to atrakcyjna cena wynajmu na imprezy i event o tematyce bezpieczeństwa na drodze. Oprócz tego wirtualny samochód może zjechać na firmową stację paliw np.: Orlen, BP, Lotos, Shell, itp., a także zatankować i ruszyć w dalszą drogę.

Symulator jazdy miejskiej to cena bezpieczeństwa!

Wypróbuj!


Film:


Dane Techniczne:

Jazda po mieście:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary urządzenia: szerokość – 89 cm, długość – 189 cm, wysokość – 155 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość – 89 cm, długość – 95, wysokość – 155 cm


Symulator do nauki jazdy wynajem

Symulator jazdy po mieście (3)

Symulator jazdy po mieście (1)

Symulator jazdy po mieście (7)

Symulator jazdy po mieście (4) - start