6. Air Bag symulator

AirBag symulator (1)


Air Bag symulator wynajem na
imprezy firmowe / szkolenia BHP / targi

AirBag symulator na wynajem to profesjonalny pokaz wybuchu poduszki powietrznej, który odbywa się w bezpiecznej odległości od osób obserwujących. Podczas imprezy każdy może doświadczyć huku wystrzeliwanego Airbagu oraz niesamowitej prędkości, z jaką otwiera się poduszka w trakcie zderzenia. Ze względu na szybką i głośną eksplozję, demonstracja wzbudza zainteresowanie gości na piknikach i festynach związanych z bezpieczeństwem na drodze.
W czasie imprezy wystrzeliwujemy 5 poduszek np.: co 1 godz. Ponadto symulator poduszki bezpieczeństwa wydziela w trakcie wystrzeliwania ciepło, które każdy z uczestników zazna podczas pokazu. Głównym zadaniem atrakcji jest uświadomienie kierowcom i pasażerom jak urządzenie może zmienić przyczynę ich śmierci lub trwałego kalectwa. Airbag symulator wynajem odzwierciedla siłę z jaką poduszka powietrzna chroni życie i zdrowie uczestników ruchu drogowego będących wewnątrz pojazdu.

Symulator poduszki bezpieczeństwa

W ciągu ośmiu godzin eventu bhp wykonujemy pięciokrotny pokaz wybuchu poduszki powietrznej. Po jego zakończeniu chętni mogą zabrać zużyty element pasywnego systemu bezpieczeństwa ze sobą na pamiątkę. Air bag wynajem oferuje samodzielne wystrzelenie poduszki powietrznej przez uczestników eventu. Prezentacja czy samo obserwowanie tego zdarzenia z bliska z pewnością raz na zawsze zmienią nasze nastawienie do przewożenia dzieci na przednim fotelu, a także trzymania nóg na desce rozdzielczej.


Film:


Dane Techniczne:

Air Bag wynajem:
Czas pracy na imprezie: 8h + rozłożenie i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary po rozłożeniu: szerokość – 70 cm, długość – 70, wysokość – 140 cm


Symulator poduszki powietrznej wynajem

AirBag symulator (5)

AirBag symulator (3)

airbag wynajem na event