9. Symulator TIR

Symulator jazdy samochodem ciężarowym wynajem


SYMULATOR JAZDY CIĘŻARÓWKĄ WYNAJEM

Dla miłośników ciężkich pojazdów, którzy chcieliby sprawdzić się jako kierowca ciężarówki, przygotowaliśmy na wynajem symulator jazdy samochodem ciężarowym, dostawczym i Tirem. Szkolenie BHP dla tych kierowców to bardzo istotna kwestia w ich pracy zawodowej. Codziennie muszą być skupieni na drodze, aby wykonywać swoje zadania. Ich umysł cały czas czuwa nad bezpieczeństwem swoim i innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego w naszym ruchomym symulatorze jazdy samochodem ciężarowym poczujesz moc wielkiej maszyny i zostaniesz (choć na chwilę) kierowcą ciężkiego pojazdu. Szczególnie polecamy wynająć symulator tira na wszelkiego rodzaju eventy i imprezy motoryzacyjne, targi transportu, logistyki i spedycji.

WYNAJEM ATRAKCJI NA TARGI TRANSPORTOWE

Nasz symulator ciężarówki na wynajem jest dwuosobowy, co oznacza, że kurs odbywa się z naszym instruktorem jazdy lub osobą towarzyszącą. Dzięki ruchomym fotelom i panoramicznemu obrazowi odczujesz potęgę tira, a utrzymanie go na drodze będzie nie lada wyczynem dla początkujących kierowców. Dodatkowo atrakcja została wyposażona w sekwencyjną skrzynię biegów z wyświetlaczem i obrotomierz, a grafika motoryzacyjna na urządzeniu wzbogaci tematycznie event.


Dane Techniczne:

Symulator TIR:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary urządzenia: szerokość – 140 cm, długość – 110 cm, wysokość – 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość – 180 cm, długość – 210, wysokość – 165 cm


SYMULATOR CIĘŻKICH POJAZDÓW WYNAJEM

Na każdego śmiałka czeka zadanie, które polega na przewiezieniu towaru z jednego do drugiego punktu. Przed wyruszeniem w trasę, nasz instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie, które pomoże w wykonaniu misji. Kierowca w pojeździe ma szereg udogodnień. Jednym z nich jest GPS, który prowadzi go do wyznaczonego miejsca i informuje o bieżących niebezpieczeństwach. Jak w prawdziwym życiu w symulatorze nie zabraknie kapryśnej pogody i bezmyślnych uczestników ruchu drogowego. Ponadto, musi uiszczać opłaty drogowe i tankować pojazd. Po dotarciu do celu pozostaje mu tylko zaparkować naczepę na wyznaczonym placu.

Do wyboru są różne trasy w Polsce i Europie. W zależności od potrzeb klientów, symulator jazdy samochodem ciężarowym można dowolnie obrandować na zewnątrz i w grze. Na większe imprezy, eventy i targi z branży transportowej, spedycyjnej, logistycznej czy motoryzacyjnej jesteśmy w stanie zapewnić dwa podwójne symulatory tira. Polecamy również wynajem symulatora jazdy ciężarówką i TIRem na Dni Transportu, pikniki i festyny rodzinne, gdzie atrakcje możemy ustawić pod namiotem.

Symulator tira na targi

Symulator jazdy ciężarówką wynajem