5. Alkogogle

1 alkogogle wynajem 1


Alkogogle wynajem na imprezy BHP
imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Alkogogle na wynajem to niezwykłe okulary, które umożliwiają trzeźwej osobie zobaczenie świata oczami kogoś z 1 promilem alkoholu we krwi. Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe w atmosferze świetnej zabawy, pozwala każdemu uczestnikowi doświadczyć niebezpieczeństwa jakie wywołuje niewyraźne widzenie. Oprócz tego uświadamiają kierowców, jakim zagrożeniem jest jazda na podwójnym gazie.
Smaczku tej niepowtarzalnej lekcji oddają pozornie proste konkurencje. Pierwszą z nich jest chodzenie po linii prostej, a także przenoszenie przedmiotów z punktu A do B, zawody na czas, czy slalom między pachołkami. Wszystkie zadania stają się nie lada wyzwaniem, które należny wykonać przy zaburzonej koordynacji wzorkowo-ruchowej. Ponadto symulacja stanu nietrzeźwości i zachowania pijanego jest bardzo podobna do niesprawności, które towarzyszą osobie z wysoką gorączką.

Wynajem na imprezy i eventy / atrakcje drogowe i edukacyjne

Z założonymi goglami osoba ma problem z określeniem kierunków, ocenie odległości, a także widzi zniekształcony lub podwójny obraz. Mimo edukacyjnego akcentu, alko okulary na wynajem dostarczą wiele zabawy i ogrom śmiechu. Symulacja stanu nietrzeźwości i zachowania pijanego ma być przestrogą przed chęcią stania się aktywnym uczestnikiem ruchu drogowego po spożyciu alkoholu. Głównym celem eksperymentu jest uświadomienie niebezpieczeństwa, które stwarza taka osoba. Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe pokazuje zagrożenie, jakie wywołują kierowcy zasiadający za kółkiem na podwójnym gazie.


 Film:


Dane Techniczne:

Alkogogle:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (10min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: nie wymagane
Wymiary placu ok: 20 m2


Alko okulary wynajem na event

3

1