15. Stanowisko VR


Stanowisko BHP na eventy, konferencje i targi

Stanowisko VR na imprezy jako symulator gaszenia pożarów przedstawia płonące przedmioty znajdujące się w różnych miejscach. Wszystko odbywa się w wirtualnym świecie, dlatego jest całkowicie bezpieczne. Symulator pożaru VR wynajem ma za zadanie przełamać lęk i panikę, jaką wywołuje widok ognia. Dla niektórych uczestników będzie to pierwsze zetknięcie się z taką sytuacją. Symulator wirtualnej rzeczywistości bhp w połączeniu z goglami VR potęguje wrażenie realnego zagrożenia. Bardzo ważne jest, aby w czasie pożaru być opanowanym. Prawidłowe postępowanie przyczynia się do zminimalizowania strat materialnych, a także do uratowania zdrowia i życia innych osób. Dlatego symulator strażaka proponujemy na wynajem na imprezy związane z bezpieczeństwem, eventy BHP, szkolenia BHP oraz wszelkiego rodzaju konferencje, spotkania i targi.

Drugą atrakcją, jaką polecamy na imprezy jest symulator przejścia przez ulicę z użyciem gogli VR Oculus Rift. Zadanie to jest nie lada wyzwaniem, ponieważ pędzące samochody nie zauważają nas. To my jako przechodnie musimy uważać na pojazdy i zachować należytą ostrożność. W grze przechodzimy w niedozwolonym miejscu przez ruchliwą ulicę, obwodnicę lub autostradę. Symulator przejścia przez ulicę VR ma uświadomić, jakie zagrożenia czekają na pieszych w takich sytuacjach. Przechodnie w starciu z pojazdem nie mają prawie żadnych szans, a osoby podróżujące samochodem zazwyczaj wychodzą z wypadku bez szwanku.

Symulator strażaka i pożaru VR wynajem

Symulator wirtualnej rzeczywistości BHP jakim jest stanowisko gaszenia pożarów VR i symulator przejścia przez ruchliwą ulicę to tylko jedna z atrakcji, jaką oferujemy na wynajem na imprezy promujące bezpieczeństwo. Oprócz nich posiadamy symulator dachowania i zderzenia, symulator jazdy miejskiej, czy symulator bezpiecznej jazdy VR i na rowerze VR. Dodatkowo każdy event dopełni trenażer, alkogogle, symulator wymiany koła i pokaz wybuchu poduszki powietrznej.


Dane Techniczne:

Stanowisko rzeczywistości wirtualnej:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 89 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm

Możliwe programy/gry: 
– przejście przez ulicę 
– eco segregacja śmieci 
– lęk wysokości 
– suwnica 


Stanowisko VR na wynajem 

symulator strażaka VR na imprezy bhp

Stanowisko gaszenia pożarów VR na imprezy BHP wynajem