4. Bezpieczna jazda

event vr

 


Symulator bezpiecznej jazdy VR wynajem – atrakcje na imprezy / szkolenia / eventy

Symulator bezpiecznej jazdy VR z wirtualnymi goglami Oculus Rift tworzy nowoczesne urządzenie umożliwiające odbycie lekcji w atmosferze świetnej zabawy. Przygodę z symulatorem 5D rozpoczynamy od poruszania się po specjalnie przygotowanym placu manewrowym. Możemy pokonywać go sami lub z instruktorem, który kontroluje sposób naszej jazdy i udziela nam niezbędnych wskazówek.

Ponadto, dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii w symulatorze bezpiecznej jazdy VR możemy swobodnie poruszać głową. Dzięki temu widzimy wszystkie elementy, które nas otaczają. Oprócz tego symulator jazdy po placu manewrowym ma zamontowane na fotelu siłowniki. To rozwiązanie gwarantuje, że symulator jazdy vr wynajem pozwala odczuwać ruchy, jakie towarzyszą nam podczas normalnej jazdy samochodem. Uczucie jest tak realistyczne, że niektórzy uczestnicy czują się jak we własnym pojeździe i próbują otworzyć okno albo włączyć radio. Wszystkie ruchome symulatory i inne atrakcje na imprezy mają doskonale zgrany ruch z obrazem.

Symulator ekojazdy VR wynajem

Wszyscy jesteśmy świadomi, że żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku, które wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie i zdrowie. Producenci aut również dążą do tego, aby samochody były bardziej ekologiczne. W dodatku rośnie zaciekawienie samochodami elektrycznymi. Ze względu na to do naszej oferty dodaliśmy możliwość przejażdżki ekologicznym pojazdem. Symulator ekojazdy VR na wynajem pozwoli przymierzyć się do prowadzenia samochodu, który emituje do atmosfery mniej szkodliwych substancji.

Symulatory jazdy VR i symulator ekojazdy VR wynajem to tylko niektóre atrakcje na imprezy z naszej bogatej oferty. Proponujemy także jazdę symulatorem w goglach VR zmęczonego kierowcy.

Wszystkie symulatory tworzymy sami i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych.
Zapraszamy!


Film:


Dane Techniczne:

Bezpieczna jazda 5D:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary urządzenia: szerokość – 89 cm, długość – 189 cm, wysokość – 155 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość – 89 cm, długość – 95, wysokość – 155 cm


Symulator jazdy po placu manewrowym

atrakcje na imprezy

atrakcje edukacyjne wynajem

atrakcje na imprezy

Symulator jazdy VR wynajem

Crash Test symulator (4)