2. Symulator zderzeń

symulator zderzen (3)


Symulator zderzeń wynajem na
imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Dynamiczny symulator wypadku drogowego to urządzenie, które pod pretekstem krótkiej i pełnej wrażeń przejażdżki dla zabawy, umożliwia sprawdzenie, czym tak naprawdę dla kierowcy i pasażera jest przeżycie zderzenia pojazdu. To doświadczenie pozwala uświadomić każdemu, jakie siły działają na kierującego samochodem podczas faktycznego zderzenia, nawet przy tak śmiesznej szybkości jaką dla wielu kierowców jest prędkość 8 km/h.

Ponadto imitacja wypadku samochodowego uzmysławia jak ważne dla naszego bezpieczeństwa są zapięte pasy. To one przytrzymują ciało człowieka w fotelu samochodowym. Podczas eksperymentu symulator zderzenia czołowego demonstruje fizyczne odczucie charakterystycznego szarpnięcia, a końcowe zatrzymanie odpowiada zderzeniu z nieruchomą przeszkodą.

Symulator zderzenia wynajem

Nasz symulator zderzeń wynajem idealnie nadaje się na imprezy plenerowe, pikniki i eventy związane z bezpieczeństwem. Na symulator zderzenia wynajem możemy nałożyć dowolne logo lub logotyp. Nad przebiegiem symulacji czuwa przeszkolona obsługa, która chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości uczestników. Dynamiczny symulator wypadku drogowego jest przeznaczony dla osób powyżej 16 roku życia.

Niezapomniane przeżycie, które daje imitacja wypadku samochodowego można jeszcze bardziej urozmaicić. Oferujemy pakiet urządzeń na bezpieczną imprezę, który składa się z różnorodnych atrakcji. W jego skład wchodzi symulator dachowania, symulator refleksu, stanowisko wymiany koła na czas, pokaz wybuchu poduszki powietrznej, a także okulary symulujące upojenie alkoholowe i symulatory VR.


Film:


Dane Techniczne:

Symulator Zderzeń:
Uwaga: Z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia!
Przepustowość: 30 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: brak
Wymiary urządzenia: szerokość 70 cm, długość 187 cm, wysokość 140 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 70 cm, długość 374 cm, wysokość 140 cm


Dynamiczny symulator wypadku drogowego

symulator zderzenia event

symulator zderzeń szkolenia