1. Symulator dachowania

4 symulator dachowania wynajem


Symulator dachowania wynajem na imprezy firmowe / festyny / piknik

Symulator dachowania to urządzenie umożliwiające „przeżycie” dachowania samochodu w kontrolowanych i  bezpiecznych warunkach. Dzięki czemu, pod pretekstem dobrej zabawy i adrenalinowego kopa, każdy z nas może doświadczyć tego, co dzieje się z pojazdem i naszym ciałem podczas wypadku. Atrakcje na bezpieczną imprezę to przede wszystkim fizyczne doświadczenie.
Bezpieczne dachowanie samochodu z pewnością zmieni nasze nastawienie do nadużywania prędkości oraz wożenia w pojeździe wielu niepotrzebnych przedmiotów. Niezabezpieczenie ich na co dzień powoduje, że w trakcie obracania się samochodu wokół własnej osi, stają się prawdziwym zagrożeniem. Symulator dachowania wynajem zawiera piłeczkę tenisową, portfel i kilka plastikowych butelek. Ponadto symulacja dachowania wynajem przypomina o priorytecie zapiania pasów bezpieczeństwa, które utrzymują nasze ciało podczas wypadku.

Atrakcje na bezpieczną imprezę

Symulator wypadku drogowego to idealna atrakcja edukacyjna na festyny rodzinne, imprezy na świeżym powietrzu, spotkania firmowe i eventy. Ponadto oferujemy jeszcze inne atrakcje na bezpieczną imprezę. Oprócz symulacji dachowania wynajem polecamy symulator zderzeń, pokaz wybuchu poduszki powietrznej, alkogogle, trenażer, symulator jazdy po mieście i różne symulatory bezpiecznej jazdy VR. Nasza obsługa czuwa przez cały czas trwania imprezy.


Film:


Dane Techniczne:

Symulator Dachowania:
Uwaga: Z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia!
Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary urządzenia: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 260 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm


 Symulacja dachowania wynajem na eventy

Symylator dachowania producent

symulator dachowania szkolenia i konferencje

symulator dachowania festyn

symulator dachowania event